Kim jesteśmy

Hydreko Sp. z o.o. to ponad 17 lat doświadczenia

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, na rynku znajdujemy się od 2002 roku. Na samym początku naszej działalności zajmowaliśmy się projektowaniem oraz kompleksowym wykonawstwem instalacji sanitarnych, w różnorodnych budynkach.

Na dzień dzisiejszy zajmujemy się profesjonalnym budownictwem, poczynając od budowy stanu surowego, aż po wykończenia wnętrz.

Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony z realizowanych przez nas usług, zarówno w zakresie budowlanym, jak i wykończeniowym. Wszelkie roboty wykonujemy solidnie, bez opóźnień, z dbałością o wszystkie detale. Prace wykonujemy w:

  • obiektach handlowych,
  • obiektach wielkopowierzchniowych,
  • domach prywatnych,
  • biurach,
  • mieszkaniach.

Prowadzimy inwestycję do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu odbiorów obiektów przez służby zewnętrzne tj. Sanepid czy Straż Pożarna.

W trakcie realizacji procesu budowlanego uzgadniamy dokumentację wykonawczą.

Gwarantujemy bardzo wysoką jakość oferowanych usług.

Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne (np, posadzki z nanobetonu - realizacje, Saski Crescent).

 

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z samymi specjalistami, bazując na ich doświadczeniu oraz wysokich kwalifikacjach. Dzięki temu wszelkie prace wykonywane są na wysokim poziomie, bez żadnych błędów i usterek. Nawiązujemy współpracę:

  • ze stolarzem - dzięki temu wykonujemy kompleksowe usługi, związane z tworzeniem mebli na zamówienie, do różnych pomieszczeń. Zainteresowani mogą wybierać odpowiednie dla siebie materiały, z których wykonywane są meble oraz kolory i wzory,
  • z architektami - w ten sposób projekty realizowane są na najwyższym z możliwych poziomów. Bierzemy pod uwagę wszystkie wskazówki otrzymane od naszych klientów, a specjaliści poddają je rzeczowej analizie.

Na co dzień specjalizujemy się również w solidnym wykonywaniu wszelkich instalacji sanitarnych, w tym wentylacji oraz klimatyzacji. Żadnego problemu nie stanowi dla nas praca nad instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, centralnego ogrzewania, gazowymi oraz elektrycznymi. Zajmujemy się również instalacją kotłów i węzłów cieplnych. Warto polegać na naszych sprawdzonych i fachowych usługach, ponieważ do każdego zadania podchodzimy z pełną powagą, dbając o to, aby efekt końcowy spodobał się najbardziej wymagającym klientom. Cechują nas pełen profesjonalizm, bogata oferta oraz indywidualne podejście do klienta.